Kadirova’nın ağabeyinden AK Partili Şirin Ünal'a şizofren yanıtı

AK Partili millevekili Şirin Ünal’ın evinde şüpheli bir şekilde ölen Nadira Kadirova’nın ‘şizofren‘ olduğu iddialarına yanıt veren ağabey Kadirov, ‘Şizofrense neden bir buçuk yıl çalıştırdı‘ dedi.

Kadirova’nın ağabeyinden AK Partili Şirin Ünal'a şizofren yanıtı
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, evinde şüpheli şekilde hayatını kaybeden çalışan Nadira Kadirova için ‘şizofreni’ iddiasına bir de ‘şizofreni belirtileri olduğu’nu ekledi. Ünal’ın “Olay tamamen intihar. Şizofrenlik belirtileri vardı” sözlerine Nadira’nın ağabeyi Muhammet Ali Kadirov yanıt verdi.

BirGün’den İsmail Arı’ya konuşan Kadirov, “AK Partili Ünal’ın ‘Şizofrenlik belirtileri vardı ve Allah bu tür acı duyguları size de yaşatsın’ sözleri bizi daha da üzdü. Mahkemelerde hesaplaşacağız. Kardeşim için Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne kadar gideceğim” diye konuştu.

AĞABEY: SUÇLARINI ÖRTMEK İÇİN KARDEŞİMİ KARALIYORLAR 

Kardeşinin hiçbir psikolojik sorunu olmadığının altını çizen Kadirov, “Benim 23 yaşındaki kardeşim şizofrense neden evinde bir buçuk yıl çalıştırdın? Kardeşimin şizofren olduğuna dair bir rapor ve delil olmadan bir milletvekili nasıl bu kelimeleri kullanabilir? Suçlarını örtmek için kardeşimi karalıyorlar” dedi.

İSYAN ETTİ: TÜRKİYE’DE HİÇ Mİ ADALET YOK?

Kardeşinin ilaç kullanmadığı ve psikolojik destek almaya ihtiyaç duymadığını vurgulayan Kadirov, “Türkiye'de hiç mi adalet yok? Bu katiller cezasız kalmasın” diye konuştu.

‘EVDEKİ DİĞER KADIN ÇALIŞAN DA BASKI ALTINDA‘

Evdeki Hilal isimli çalışanın da AK Partili Ünal tarafından tehdit edildiğini öne süren Kadirov, şunları söyledi: “Hilal’in ifadesini iki gün sonra aldılar. Hilal süresi dolmasına rağmen memleketine gönderilmedi ve tehdit edilmektedir. Ünal tarafından baskı altındadır. Bu olay ne zaman kapanırsa Hilal’i o zaman gönderecekler. Ben burada otopsi yaptırmak istiyorum ve yaptıracağım da. Mezarı açtırmak istiyorum ama benim maddi ve manevi durumum kötü olduğundan dolayı yaptıramadım. Türkiye’ye gelirsem, ‘Başıma bir iş gelir mi?’ diye düşünüyorum.”


 

Birgün

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News