Kardashian kardeşler yumruk yumruğa!

Magazin yıldızı ünlü kardeşler ailece kamera karşısına geçtikleri programın yeni bölümünde birbirine girdi. Keeping Up With Kardashians adlı programın yeni bölüm fragmanında Kim ve Kourtney Kardashian'ın kavga ettiği görüldü.

Kardashian kardeşler yumruk yumruğa!

Programın 18'inci sezonu yaklaşırken yeni bölümlerin geçmiştekilerden daha hareketli olacağının sinyalleri de verildi. Kardeşlerin annesi Kris Jenner; sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kızları Kim ve Kourtney'in arasındaki kardeşçe rekabetin başka bir boyuta taşındığını da gözler önüne serdi. Yayınlanan klipte Kim ve Kourtney Kardashian kelimenin tam anlamıyla yumruk yumruğa kavga ediyor.

1/ 7
Kardashian kardeşler yumruk yumruğa!

Videoda iki kardeşin tartışmasının kaynağı tam olarak belli değil. Fakat 40 yaşındaki Kourtney, kendisinden bir yaş küçük kardeşi Kim'in suratına elindeki kutudan Hindistan cevizi suyu fırlatarak "Söyleyecek hiçbir şeyin yok mu?" diye bağırıyor. Bunun üzerine Kim Kardashian da oturduğu yerden kalkarak ablasına "Bana asla böyle saldırma" diye yanıt veriyor.

2/ 7
Kardashian kardeşler yumruk yumruğa!

Bu sözleri söylerken de Kim Kardashian'ın ablasına yumruk atmaya çalıştığı ama Kourtney'in atik davranarak bu darbeden kurtulduğu görülüyor. Klipte o anlar bu şekilde bitiyor. Son olarak da Kendall Jenner'ın "Düğmelere basıldı" dediği duyuluyor.

3/ 7
Kardashian kardeşler yumruk yumruğa!

Bütün Kardashian- Jenner ailesi üyeleri, onların eşleri ya da hayat arkadaşlarının, aile dostlarının hayatlarını gözler önüne seren Keeping Up With The Kardashians adlı reality show'un ilk bölümü 2007 yılında yayınlandı. Aslında bu kadar uzun süre yayınlanması planlanmamıştı ancak beklenenden çok ilgi gördü. Hatta ailenin bütün üyeleri bu program sayesinde hem çok büyük bir şöhrete ulaştı hem de yüksek miktarda servet kazandı.

4/ 7